O nás

Jsme tým nadšených lidí, kteří se věnují tomu, co mají rádi. Již několik let se každý nezávisle pohybujeme na svatbách a kolem nich. V roce 2016 jsme se spojili, abychom vám mohli lépe a efektivně poskytovat služby, spojené s organizováním svatebního dne. Protože víme, jak náročné jsou přípravy na takovou událost, jakou je svatba, snažíme se o co nejširší nabídku služeb. Díky tomu si můžete vše pohodlně vybrat na jednom místě a nemusíte trávit dlouhé hodiny hledáním a zařizováním.

Přirozenost

Každá nová svatba je pro nás výzvou. Přirozenost a dobrý pocit je pro nás důležitý. Každý moment, který s vámi strávíme, je věnován hlavně vám.

Profesionalita

Profesionalita není dána seznamem referencí nebo certifikátů. Je to způsob jednání. Proto se během každé akce chováme vždy v souladu s vašimi potřebami a nároky.

Kvalita

Dbáme na prvotřídní výsledky a dobrý pocit z každé služby. Proto používáme kvalitní techniku a produkty. Zpracování věnujeme maximální péči.

Spokojenost

Záleží nám na tom, aby byl každý klient spokojený již během realizace. Zakládáme si na dobré komunikaci, vzájemném respektu a hlavně pohodové atmosféře.

Pojďme společně tvořit vzpomínky na váš svatební den.

Prohlédnout NABÍDKU SLUŽEB