Místo na svatbu

Vybrat  pravé místo pro konání svatebního obřadu či svatební hostiny bývá často oříšek. Nabízíme vám na jednom místě několik romantických lokalit, kde se na pořádání svateb specializují, jsou schopni zajistit obřad, hostinu i ubytování svatebních hostů, a každé vaše přání zde bude vyslyšeno. 

Nechte se inspirovat několika vybranými místy na svatbu, se kterými pravidelně spolupracujeme a máme ty nejlepší zkušenosti.

Jste rozhodnutí?

Pokud již víte, co chcete, můžete přejít rovnou k poptávce.

Ukázka naší práce

Zámek Hrádek

Zámek Hrádek je ideálním místem, pokud toužíte říci si své ANO v kouzelném prostředí zámeckých prostor. Nabízí několik možností svatebního obřadu, následné svatební hostiny a ubytování. Vše je možné uspořádat přímo v interiéru zámku nebo v přilehlém barokním zámeckém parku. Svatební obřad je možné uspořádat v jakoukoliv roční dobu a za příznivého počasí přímo pod širým nebem v zámeckém parku. Pro Váš svatební obřad přímo na zámku je připraven prostorný sál. Pro církevní sňatky je vhodná zámecká kaple sv. Valburgy.

www.zamekhradek.cz

Dvůr Krutěnice

Stylové prostředí, luxusní ubytování a dokonalý servis udělá z vaší svatby nezapomenutelný zážitek. Svatební nabídka zahrnuje obřady, hostiny, rauty, odpolední občerstvení a mnoho dalšího. Pro svatebčany je připravené ubytování hotelového tipu a v penzionu. Luxusní svatební apartmá ve věži, včetně snídaně, zde dostanou nevěsta a ženich jako svatební dar! Dále je zde možné využít oddání přímo v areálu, venku na nádvoří či ve stylové krbovně. Pro milovníky koní či netradičního místa přichystáme obřad na pastvině nebo přímo v jezdecké hale.

www.dvurkrutenice.cz

Statek Sedlečko 

Obřad pod svatební bránou na břehu rybníka či církevní obřad v kapličce, příjezd nevěsty v kočáře, kouzelné fotografie z areálu statku.To vše a mnohem víc najdete na Statku Sedlečko. Díky své poloze a vybavenosti nabídne mnoho možností a nezapomenutelných zážitků. Na statku Vám zorganizují vše od obřadu, přes hostinu, večeři formou rautu či grilování po večerní zábavu. Další možností je kombinace areálů - například obřad v Sedlečku a hostinu, raut a večerní zábavu v Krutěnicích. Kapacita Sýpky na hostinu je 65 hostů.

www.dvurkrutenice.cz

Ekofarma Keply

Penzion Keply se nachází v areálu rodinné ekologické farmy. Svatba na Šumavě má neopakovatelné kouzlo a pokud hledáte dostatečně ubytovací kapacity a prostorný sál pro vaší svatební hostinu, bude Váš velký den na Keplích opravdu nezapomenutelným zážitkem. Ve svatební den budete mít k dispozici exkluzivně celý areál sami pro sebe a své blízké. Obřad je možné uspořádat pod otevřeným nebem a to hned na několika místech.

www.ekofarmakeply.cz

Holiday Park Mlázovy

Pěknou svatbu dělají milí lidé a krásné prostředí. Můžete být oddáni v zámeckém parku v romantickém zákoutí pod staletými stromy nebo v gotickém kostelíku. Holiday Park Mlázovy nabízí kompletní zajištění svatební hostiny v zámeckém sále, včetně výzdoby svatební tabule. Dále připraví odpolední či večerní raut v zámeckém sále nebo venku na nádvoří. Ubytování pro novomanžele a svatební hosty je možné v krásných pokojích a apartmánech. Které služby využijete, záleží pouze na vás.

www.holidaypark.cz

Můžete si vybrat z připravené nabídky

Nehodí se Vám žádná služba? Kontaktujte nás a domluvíme se.