Svatební vizážistka

Svatba je významná událost, všichni jistě toužíte během obřadu i na svatebních fotkách vypadat krásně a bezchybně. Pokud zvolíte šikovnou vizážistku, která vám vytvoří krásný make-up, budete si připadat dokonale.

Jste rozhodnutí?

Pokud již víte, co chcete, můžete přejít rovnou k poptávce.

Ukázka naší práce

Svatební vizážistka

Svatba je významná událost, všichni jistě toužíte během obřadu i na svatebních fotkách vypadat krásně a bezchybně. Pokud zvolíte šikovnou vizážistku, která vám vytvoří krásný účes a make-up, budete si připadat dokonale.

Svatební účes

Nejprve je potřeba vybrat takový typ účese, ve kterém se budete cítit dobře. Záleží jen na vás, zda se vám líbí jednoduchý účes s květinami nebo dáváte přednost okázalejšímu a zdobnějšímu způsobu česání. Nechte se inspirovat, dejte si poradit a dopřejte si to nejlepší. Velký květ či několik drobných kvítků ve vlasech mají své kouzlo. Tak jako u květinových věnečků, i v tomto případě je třeba zvolit květiny, které dlouho vydrží čerstvé. Nejčastěji se používá orchidej, frézie, lilie či kala. Oblíbenou ozdobou do vlasů je taaké závoj. Dnes existuje mnoho druhů, barev či délek a vybrat ten správný může být náročné. Pro doladění účesu se používají rovněž kloboučky, korunky, čelenky, nebo jiná bižuterie.

Česání v den svatby zabere cca 60 min.

Svatební líčení

Svatební make-up je specifický tím, že musí být jemný a přirozený, ale zároveň dostatečně výrazný pro fotografii. Při svatebním líčení se zaměřuji na vytvoření dokonalého podkladu, aby pleť zářila a vypadala svěže, dále zamaskování případných nedostatků a stínování obličeje. Dbám na preciznost a odolnost make-upu,  korekce obličeje, upravené obočí, vykreslené rty a vystínované oči tak, aby byl tvar oka jen jemně zdůrazněn.

Líčení v den svatby zabere cca 60 - 90 min.

Bude nás zajímat

Abych vám mohla nejlépe poradit, budu si chtít udělat představu o vaší osobnosti a vašem vkusu. Také mě bude zajímat, jaké se chystáte zvolit svatební šaty a doplňky.

Přípravy

Po upřesnění termínu svatby si s vámi domluvím osobní schůzku a naplánujeme společně zkoušku účesu a líčení. Zkouška probíhá přibližně 14 dní před svatbou. Doba trvání zkoušky je cca 3 hodiny.

V den svatby dorazím na dohodnuté místo (cestovné 5 Kč/km).

Alena Kraucherová

V roce 2004 jsem začala jako kadeřnice a postupně jsem se dostala k práci vizážistky. Vždy bylo mým cílem pracovat s lidmi, vymýšlet nové účesy a líčení. Pravidelně se zdokonaluji na kurzech a ráda zkouším nové věci. Podílím se na různých projektech s fotografy a stylisty. Momentálně se zaměřuji hlavně na společenské účesy, styling a líčení. Používám pouze kvalitní vlasovou kosmetiku Wella-Professionals a dekorativní kosmetikou MAC a LR.

Můžete si vybrat z připravené nabídky

Nehodí se Vám žádná služba? Kontaktujte nás a domluvíme se.