Svatební make-up

Svatba je významná událost, všichni jistě toužíte během obřadu i na svatebních fotkách vypadat krásně a bezchybně. Pokud zvolíte šikovnou vizážistku, která vám vytvoří krásný make-up, budete si připadat dokonale.

Jste rozhodnutí?

Pokud již víte, co chcete, můžete přejít rovnou k poptávce.

Ukázka naší práce

Svatební líčení

Svatební make-up je specifický tím, že musí být jemný a přirozený, ale zároveň dostatečně výrazný pro fotografii. Při svatebním líčení se zaměřuji na vytvoření dokonalého podkladu, aby pleť zářila a vypadala svěže, dále zamaskování případných nedostatků a stínování obličeje. Dbám na preciznost a odolnost make-upu,  korekce obličeje, upravené obočí, vykreslené rty a vystínované oči tak, aby byl tvar oka jen jemně zdůrazněn.

Líčení v den svatby zabere cca 60 - 90 min. 

Bude nás zajímat

Abych vám mohla nejlépe poradit, budu si chtít udělat představu o vaší osobnosti a vašem vkusu. Také mě bude zajímat, jaké se chystáte zvolit svatební šaty a doplňky.

Přípravy

Po upřesnění termínu svatby si s vámi domluvím osobní schůzku a naplánujeme společně zkoušku líčení. Zkouška probíhá přibližně 14 dní před svatbou u mém salónku. Doba trvání zkoušky je cca 1 hodina. V den svatby se potkáme na stejném místě.

Lenka Mrázová

V roce 2004 jsem začala jako kosmetička a postupně se dostala k práci vizážistky. Vždy bylo mým cílem pracovat s lidmi a ráda zkouším nové věci. Podílím se na různých projektech s fotografy. Momentálně se zaměřuji hlavně na kosmetiku a líčení. Používám pouze kvalitní dekorativní kosmetiku.

Můžete si vybrat z připravené nabídky

Nevěsta

  • konzultace
  • poradenství
  • návrh svatebního líčení
  • zkouška líčení
  • svatební líčení v den svatby
  • 1,5 hodiny při zkoušce
  • 1 hodina v den svatby
890 Kč

Výborně, vybrali jste balíček, nyní vyplňte prosím následující údaje

Po odeslání vyplněného formuláře, obdržíte e-mailem kopii vaší poptávky. Následně vás kontaktuji.

Nehodí se Vám žádná služba? Kontaktujte nás a domluvíme se.